Викладачі кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної) беруть активну участь у виховній роботі з метою формування та розвитку особистості майбутнього фахівця. Зокрема, на кафедрі наявні плани роботи кураторів, узагальнені у кафедральному плані виховної роботи (відповідальні доц. Косарєва О.І., доц. Янцур Л.А.).

Кафедрою проведено низку виховних заходів для студентів напрямів підготовки (спеціальності) «Дошкільна освіта» та «Корекційна освіта»:

25 листопада 2015 року відбувся благодійний аукціон "Тепло сердець". Загальна сума зібраних коштів  - 8614 грн. Кошти передані ГО "Спілка інвалідів з дитинства "Передзвін".

6 травня 2015 року проведено Годину Пам'яті, присв'ячену 70-річчю Перемоги. 

17 листопада 2014 року відбувся благодійний ярмарок-аукціон “за мир”. Мета — збір коштів для української армії. Загальна сума зібраних коштів — 12 482 грн, з них: благодійний ярмарок — 5171 грн, благодійний аукціон — 4690 грн, благодійні — внески 2621 грн.

2 жовтня 2014 року, з нагоди професійного свята — Дня працівника освіти, відбулось традиційне знайомство першокурсників напрямів підготовки “Дошкільна освіта” та “Корекційна освіта” з викладачами кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної).9 грудня 2013 року у холі Рівненського державного гуманітарного університету відбулося особливе новорічне дійство, присвячене Дню благодійництва в Україні (традиційно відзначається щорічно у другу неділю грудня). Під мудрим керівництвом кафедри педагогіки та психології (дошкільної та корекційної) разом зі студентами спеціальності «Дошкільна освіта» та «Корекційна освіта», було проведено благодійний новорічний ярмарок-аукціон «Під Новий рік дива трапляються…». Загальна сума зібраних коштів — 3627 грн, з них: благодійний ярмарок — 2757 грн, благодійний аукціон — 870 грн.

4 жовтня 2013 року, напередодні професійного свята — Дня працівника освіти, відбулась  традиційна зустріч першокурсників спеціальності «Дошкільна освіта» та «Корекційна освіта» з викладачами кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної). Першокурсники мали можливість ближче познайомитись із викладачами, які навчатимуть їх впродовж студентських років.

27 вересня 2013 року у Всеукраїнський День дошкілля студенти четвертого курсу спеціальності «Дошкільна освіта» організували святковий концерт “Я — Вихователь”.


 

14 лютого 2013 року у День Святого Валентина, студенти спеціальності “Дошкільна освіта”, організували шоу “Знайди собі пару”, яке мало на меті поєднати самотні серця та спробувати пробудити в них почуття кохання.


 

13 грудня 2012 року в день святого Андрія Первозванного, студенти спеціальності “Дошкільна освіта” організувала веселе й колоритне дійство, що супроводжувалось різноманітними забавами, ворожіннями та співами – «Андріївські вечорниці».15 листопада 2012 року, напередодні Дня студента, у актовій залі РДГУ відбувся святковий концерт “П'ять курсів за один день”. Організаторами його стали студенти спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Корекційна освіта». Допомогу в підготовці студенти отримали від викладачів кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної).


 

5 жовтня 2012 року, напередодні дня працівника освіти, відбулася традиційна зустріч першокурсників спеціальностей “Дошкільна освіта” і “Корекційна освіта” з викладачами кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної).