Участь у конференціях за кордоном

 

Міжнародний форум “Весна Монтессорі – альтернативні освітньо-виховні методи у сучасній школі і дошкільних закладах”, який відбувся на терені Вищої школи менеджерської у Варшаві 17-19 квітня 2015 р.

З науковими доповідями виступили професори І. М. Дичківська та Т. І. Поніманська. Досвід наших науковців був схвалений фахівцями у галузі Монтессорі-педагогіки Польщі, США, Угорщини, Словаччини та інших держав.

ІV miedzynarodowa Konferencja Montessori – «Inspiracje» (Варшава, Польща, 4-5 квітня 2014).

     Професори кафедри  Т.І. Поніманська та І.М. Дичківська взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції з Монтессорі-педагогіки, яка відбулася 4-6 квітня 2014 року у Варшаві (Польща).

     Інформація про результати конференції була використана у навчальному процесі при викладанні курсів, під час яких розглядаються питання гуманістичної спрямованості інноваційних педагогічних технологій.


Урочисте відкриття конференції


Тамара Поніманська та Ілона Дичківська з директором Польського Інституту Монтессорі Іоанною Маген та американським професором, директором Монтессорі-школи у Рочестері (штат Міннесота) Полем Епштейном

 

Х научно-практическая конференция студентов и молодых ученых “Гармонизация психофизического и социального развития детей” (Минск, Беларусь, 27 марта 2014).

 

Conferinţa ştiinţifică internaţională “Perspective şi tendinţe actuale de dezvoltare a īnvăţămīntului preşcolar şi primar” (Bălţi, Republica Moldova, 30–31 octombrie 2013).

 

Міжнародна наукова конференція “IRI Educational Conference” (Stúrovo, Slovakia, 20-22 June 2013).

 

Международная научно-практическая конференция “Актуальные проблемы и тенденции современного дошкольного образования” (Минск, Беларусь, 25 апреля 2013).

 

Вторая международная научно-методическая конференция «Информационно-коммуникационные технологии в сфере культуры и образования» (Саратов, Россия, 12-15 ноября 2012).